נזקים למחשב ולתקליטור

שאלות טכניות, תקלות, הורדות
gabriel

נזקים למחשב ולתקליטור

הודעהעל ידי gabriel » ג' 05 יולי, 2011 3:28 pm

המערכת מאלצת נוכחות CD של RESPONSA בקביעות בכונן המחשב עובדה זו
א) מנטרלת אפשרות שימוש בכונן.
ב) מאיטה התחול המחשב.
ג) גורמת לשחיקת ה CD בעת הוצאה והכנסה.
ד) מגדילה הסיכוי לאובדן ונזק ל CD המונח בצד בכל פעם שהכונן נדרש.
ה) מסרבלת שינוע של המחשב הנייד מהבית לכולל או לכל מקום אחר, שיש אילוץ לצרף גם את ה CD לטיול כל פעם.
מדוע לא ניתן ליצור כונן ורטואלי במחשב ?, האם אתם מנעתם אפשרות זו ?.
ואפילו אם תאמר "הגנה מפני נוכלים" הרי ידוע ברבים שהנוכלים מומחים להעתקות ולראיה רבים לאין ספור התוכנות הפרוצות למינהם
אז מדוע זה תקשו ותזיקו ללקוחותיכם ???
בברכה
גבריאל

יצחק גרינשטיין

Re: נזקים למחשב ולתקליטאור

הודעהעל ידי יצחק גרינשטיין » ג' 05 יולי, 2011 11:17 pm

הציע לי פעם מישהוא "איני זוכר מי הוא ואיני זוכר את שמו" (האקר ידוע, תפסו אותו כבר והוא הועמד למשפט), להתקין לי על המחשב פרויקט השו"ת גנוב. (לא היה לי צורך בכך, משום שהיה לי תוכנה מקורית).

הוא ציין באותה הזדמנות, כי הוא בזבז על נסיונות הפריצה למעלה ממאה דיסקים, ואין ספור שעות וימים, לנסות לפרוץ את התוכנה.

נכון הוא שהנוכלים מצליחים לפעמים, אבל המטרה היא להקשות עליהם ככל היותר, וידוע הוא שזוהי מלחמה מתמדת בין חברות התוכנה לבין האקרים.

בדרך כלל, גם כאשר הם כבר מצליחים לפרוץ, יוצאת גירסה חדשה, והכל מתחיל מתחילה.

מה שמוזר הוא שאני צריך לענות לך תשובה, ולא מנהלי הפורום וחברי מערכת פרויקט השו"ת.

דרך אגב, בדיוק מסיבות אלו שמנית, אני משתמש בדסק און קי. ואני מרוצה.

gabriel

הודעהעל ידי gabriel » ד' 06 יולי, 2011 7:51 am

שלום לך ותודה על התגובה
הופנתי אליך ע"י מנהל המערכת ( מהכתובת: memberlist.php?mode=group&g=5 )
נראה לי שהזהירות שלכם מופרזת, ההיות ואוכלוסית היעד שלכם היא דתית ממלא רובם ככולם לא ילמדו תורה מתוך תקליטאור גנוב
ואותם אלה שיסיגו תוכנות פרוצות ממלא לא ישקיעו אלפי שקלים בתוכנה מקורית
בין כך ובין כך אתם כמעט לא נזוקים
ואילו אנחנו כמשתמשים סובלים מחוסר נוחות מוכפלת במספר המשתמשים
האם זו דרכה של תורה לצער אלפי לקוחות עבור נזק לא ממשי שלכם ?
ובנוסף לכך
אדם הרוכש נכון לרגע זה את פרויקט הש"ות משלם מחיר של כ 2500 ש"ח, ואילו רוב המשתמשים הוותיקים קונים עדכונים ולמעשה
מקבלים את אותו תקליטור בדיוק אבל במחיר מצטבר של למעלה מ 3000 ש"ח יותר מקונה חדש כלומר מבחינה מעשית לי זה עולה 5500 ש"ח
האם גם לזה אני אמור לקבל תשובה סתמית ומתחמקת ????????
בברכת התורה
גבריאל טויטו

סמל אישי של המשתמש
responsa
מנהל האתר

הודעהעל ידי responsa » ד' 06 יולי, 2011 8:05 am

שלום gabriel,

השאלה שצריכה להשאל מדוע בכלל צריך להגן על התוכנה ולהקשות על הלקוחות הישרים שרכשו את התוכנה בכסף מלא.

פרוייקט השו"ת הינו גוף עצמאי מבחינה כלכלית בתוך אוניברסיטת בר אילן, אם לקוחות לא ירכשו וישדרגו את התוכנה לא נוכל להמשיך להתקיים והפרוייקט ייסגר.

התייעצנו עם אנשי מקצוע בשטח התוכנות והמסקנה היתה חד משמעית שללא פעולות למניעת העתקה של התקליטור פרוייקט השו"ת ייסגר.

כמו"כ יש להדגיש, תלונות אלו הועברו למספר מורי צדק מפורסמים מב"ב והם אכן הורו לנו באופן חד משמעי שיש לבצע את הפעולות הנ"ל.

בזדמנות זו אני מצרף בזה את מכתבי גדולי הדור אודות האיסור להעתקה או לשימוש בעותק לא חוקי של פרוייקט השו"ת.

תמונה

סמל אישי של המשתמש
responsa
מנהל האתר

הודעהעל ידי responsa » ד' 06 יולי, 2011 8:31 am

gabriel כתב:נראה לי שהזהירות שלכם מופרזת, ההיות ואוכלוסית היעד שלכם היא דתית ממלא רובם ככולם לא ילמדו תורה מתוך תקליטאור גנוב

האם זו דרכה של תורה לדבר לשון הרע על עשרות רבות של אברכים ובחורי ישיבה? חושבני שלא, לכן כדאי לסגור כך את הנושא ולא לפתוח "פצע פתוח" מחדש.

חזור אל “תמיכה טכנית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 26 אורחים