שיפור בעיון

הצעות לשיפורים, סידור וחלוקה, אפשרויות חיפוש והצגה וכיו"ב
אהבת תורה

שיפור בעיון

הודעהעל ידי אהבת תורה » א' 21 פברואר, 2021 2:46 pm

שלום וברכה!
פעמים רבות אדם מקבל בחלונית העיון כמה תוצאות למילים שהוא כתב. כגון "דרישה סב" ומקבל דרישה או"ח סב ויו"ד סב ואבהע"ז סב וחו"מ סב. ואם הוא צריך להגיע לאבהע"ז הוא יכול ללחוץ על החץ שמפנה כלפי מטה, ובשתי לחיצות יגיע למטרתו. הבעיה היא אם למשל הוא לחץ שלוש פעמים והגיע לדרישה חושן משפט ולחץ עליו, וכעת נכנס בשנית לחלונית העיון כדי ללחוץ על אבן העזר, אין הוא יכול ללחוץ מיד פעם אחת על החץ למעלה ולהגיע אל אבן העזר, אלא צריך חייב להעזר בעכבר.
ומשום כך נראה לי להציע, שאע"פ שטוב ונכון שהסמן נמצא באופן אוטומטי בחלונית כתיבת המקורות, אבל יהיה טוב אם יעשו שלחיצה על החצים למעלה ולמטה מכניסה אותו למקום בו רשימת הספרים, כדי שבלחיצה על החץ למעלה יוכל לעלות לדרישה אבן העזר...
אני מקווה שהייתי מובן. ואני מקווה שיש אפשרות לעשות את ההצעה הזו (אך הגיוני שאי אפשר)...

סמל אישי של המשתמש
responsa
מנהל האתר

Re: שיפור בעיון

הודעהעל ידי responsa » א' 21 פברואר, 2021 3:21 pm

הבנתי את ההצעה, אבל זה לא פיתרון טוב.
במידה ואפשרי בכלל לעשות דבר כזה, זה אומר שאם תלחץ על החיצים למעלה או למטה אז הוא יעלה או יירד ברשימה של התוצאות ואם תרצה לכתוב משהו לפתיחה חדשה של מקור אז תצטרך להגיע לשם בעכבר אז לא חסכת כלום כי עדיין תצטרך את הלחיצה של העכבר.
ואם נעביר את זה לשם באופן קבוע אז זה רק יהיה יותר גרוע כי לקוחות רבים מאוד יבואו בתלונות על השינוי הזה.

אהבת תורה

Re: שיפור בעיון

הודעהעל ידי אהבת תורה » א' 21 פברואר, 2021 6:32 pm

אם הבנתי דבריך, נראה שלא הבנת דעתי עד הסוף.
שכן אני מציע שאדם שפותח חלונית עיון תמיד הברירת מחדל שהסמן נמצא במקום כתיבת המקורות. וזה לא צריך להשתנות. אלא שנראה לי שטוב להוסיף שהחיצים יכולים לרדת ממקום כתיבת המקורות למקום התוצאות, וכן לחזור ממקום התוצאות למקום כתיבת המקורות. פשוט וקל.

חזור אל “הצעות לשיפורים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 32 אורחים