שני הצעות טובות

הצעות לשיפורים, סידור וחלוקה, אפשרויות חיפוש והצגה וכיו"ב
נתן

שני הצעות טובות

הודעהעל ידי נתן » ד' 15 פברואר, 2017 10:15 pm

ברצוני להציע שני נקודות שאפשר להשתפר ויביא תועלת רב (עכ"פ בשבילי)
א. יש ספרים שהם עשוין סעיפים סעיפים ולדוגמא חידושי רבי נחום עהש"ס, ואם הי' את האפשרות לפתוח ע"פ הסעיפים ולאו דוקא לפי עמודי הש"ס.
ב. בפתיחת פרשנים הי' עוזר אם הי' את האפשרות לפתוח יותר ממוקד על סוגיא זו או דיבור המתחיל זו וכדו'.

נתן

Re: שני הצעות טובות

הודעהעל ידי נתן » ו' 17 פברואר, 2017 8:55 am

וכמו שאפשר בקובץ שיעורים לפתוח ע"פ סדר האותיות.
ומאידך למה אין אפשרות לפתוח כמה אותיות ביחד וכמו לדוג' בקו"ש ב"ב אות תר"ב - תר"ו שכולו ענין א' בענין פרעתי בשטר.
ומענין לענין כשרוצים לפתוח כמה פרשנים שלא על הסדר הקבוע במערכת איך פותחים אותם ביחד?

סמל אישי של המשתמש
lazco

הודעהעל ידי lazco » א' 19 פברואר, 2017 9:26 am

שלום רב,
העברתי את ההצעות לצוות התוכנה. תודה רבה.
כתבת:
נתן כתב:ומענין לענין כשרוצים לפתוח כמה פרשנים שלא על הסדר הקבוע במערכת איך פותחים אותם ביחד?

ניתן לעשות זאת ע"י יצירת מראה מקומות (מתחת עריכה) ואח"כ לפתוח אותם (כלים > מראה מקומות).

נתן

הודעהעל ידי נתן » ג' 21 פברואר, 2017 9:43 pm

lazco כתב:שלום רב,
העברתי את ההצעות לצוות התוכנה. תודה רבה.
כתבת:
נתן כתב:ומענין לענין כשרוצים לפתוח כמה פרשנים שלא על הסדר הקבוע במערכת איך פותחים אותם ביחד?

ניתן לעשות זאת ע"י יצירת מראה מקומות (מתחת עריכה) ואח"כ לפתוח אותם (כלים > מראה מקומות).

נרא לי שזהו סט כללי אבל אם אני יודע שעל סוגיא זו דוקא אני צריך ריטבא תוס' הראש רשש ור' נחום וכדו' האם איני יכול לפתוח אותם חלון א' לכולם?

סמל אישי של המשתמש
lazco

הודעהעל ידי lazco » ד' 22 פברואר, 2017 8:41 am

שלום רב,
אם התכוונת למפרשים מסוימים על עמוד/ סימן/ הלכה וכו' תשתמש בפרשנות > בחר פרשנים. ניתן לסמן יותר מפרשן אחד ע"י המקשים ctrl או shift.

חזור אל “הצעות לשיפורים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים