שיפורי עיצוב ודברים נוספים

הצעות לשיפורים, סידור וחלוקה, אפשרויות חיפוש והצגה וכיו"ב
אברי

שיפורי עיצוב ודברים נוספים

הודעהעל ידי אברי » ד' 21 מאי, 2014 6:18 am

אני חושב שכדאי שהתוכנה תעבור בנייה מחדש, היא צריך לפתור הרבה בעיות:
1) העיצוב של התוכנה מאוד מיושן (לפעמים זה מעיק על הלומד) - האייקונים הישנים, הפונטים הלא נוחים וכד'
2) אני הייתי רוצה שתהיה אפשרות לקרוא בפרוייקט השו"ת כמו בספר: לעצב את הטקסט על פי רצון המשתמש בכמה טורים, בפונטים שונים באותו הספר ע"פ המילים (לדוג': מראי מקומות בפונט שונה מהרגיל), אפשרות לבחור שכל טקסט שבסוגריים יהיה בפונט אחר.
3) כדאי לשכלל את חלון תוצאות החיפוש ולאפשר קפיצה מהירה יותר בין תוצאות (לדוג': ע"פ הספר) בלי ללחוץ על הכפתור שמציג את הסטטיסטיקה.

כמה דברים נוספים:
1) דפי הש"ס של התוכנה הם דפים מדפוס ישן (מטושטשים מעט) וחסרים בהם דברים חדשים שנוספו לשסי"ם בתקופה האחרונה כגון : ליקוטי רש"י, מדורי הגהות שונים וכו'. כדאי להכניס מהדורה חדשה יותר של הש"ס. מהדורה חדשה היא מוקלדת ולא מצולמת ולכן תהיה אפשרות להשתמש במילונים בלי בעיות (היום המילון לא עובד על רש"י, תוס' וכל מה שבצידי הגמרא).
2) כדאי להטמיע את ההפניות של מסורת הש"ס בגמרא (כמו מה שעשיתם עם תורה עור ועין משפט).
3) כשאני כותב "אבות" בכתיבת מקורות, אני חושב שכדאי שזה יביא אותי למסכת אבות, ולא להלכות שאר אבות הטומאות לרמבם.
4) אפשרות לחיפוש בתוך עץ המקורות (ע"פ מחבר/שם ספר) [לא ע"י הקטלוג אלא חיפוש שישאיר את הספרים מתחת לעצי הקטגוריות] תהיה נחמדה מאוד.

תודה רבה

סמל אישי של המשתמש
lazco

Re: שיפורי עיצוב ודברים נוספים

הודעהעל ידי lazco » ד' 21 מאי, 2014 7:25 am

שלום וברכה,
תודה לכל הנקודות.
העברתי לצוות התוכנה.
לגבי מספר 3) - בקליק ימני על העכבר או תחת תצוגה יש אפשרות לדלג לספר או למספר תוצאה.

חזור אל “הצעות לשיפורים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 21 אורחים