ספר קובץ שיטות קמאי

הצעות לשיפורים, סידור וחלוקה, אפשרויות חיפוש והצגה וכיו"ב
אפסס

ספר קובץ שיטות קמאי

הודעהעל ידי אפסס » ד' 30 נובמבר, 2022 2:37 pm

1. ישנה בעיה שאני נתקל בה כאשר אני מעתיק קטע מספר "קובץ שיטות קמאי" לקובץ ווארד רגיל, הכותרת לקטע היא "קובץ שיטות קמאי דף.. עמוד.." ולא מופיע כלל שם הפרשן, זה מפריע במיוחד כאשר אני מעתיק שורה מתוך קטע ארוך שאז צריך להוסיף את שם הפרשן. לעומת זאת כאשר אני עושה חיפוש ויש תוצאה המופיעה באחד הפרשנים בקובץ שיטות קמאי, מופיע בכותרת שם הפרשן. אם מעודכן לכם על כל קטע מיהו הפרשן חבל שבהעתקה לא מתעדכן.
2. בספר קובץ שיטות קמאי מופיעים פרשנים רבים שחלקם מופיעים בנפרד על הדף, לדוגמא תוספות הרא"ש או תוספות רי"ד או נמוקי יוסף ועוד. ונוצר מזה קצת בעיה כאשר אני לוחץ להצגת כל הראשונים על הדף מופיעים ספרים אלו באופן כפול.
3. ספר קובץ שיטות קמאי בנוי על הצורה ש"דברי תורה עניים במקום אחד ועשירים במקום אחר", זאת אומרת כאשר יש נושא שנידון אצל הראשונים, והוא נוגע לכמה וכמה גמרות, לא תמיד יופיעו בכל המקומות כל הראשונים, אלא רק בחלקם, אם היה אפשרות לציין את הדבר היכן הביא הספר יותר קטעים מראשונים על הענין, היה הדבר מועיל מאוד. [כנראה שעבודה כזו היא קשה מאוד].
4. כשמעתיקים קטע שלם מספר "קובץ שיטות קמאי" לווארד, כולל הכותרת התחתונה של שם הספר, תמיד הכותרת מופיעה שתי שורות אחרי הקטע, אם אפשר לתקן את הדבר נשמח מאוד.

חזור אל “הצעות לשיפורים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 6 אורחים