כתיבת מספר מקורות

הצעות לשיפורים, סידור וחלוקה, אפשרויות חיפוש והצגה וכיו"ב
בני

כתיבת מספר מקורות

הודעהעל ידי בני » ה' 08 דצמבר, 2016 12:16 am

לענ''ד תהיה תועלת מרובה אם יתאפשר לכתוב בשדה כתיבת מקורות לחיפוש, מספר מקורות יחדיו, לדוגמא אם ברצוני לחפש גם בריטב"א וגם ברשב''א על מסכת שבת, לפי המצב היום (יש לי גירסה 22) אני צריך לעשות זאת רק דרך עץ המקורות או לחפש בשתי חיפושים נפרדים, הדבר נהיה יותר ויותר מסורבל ככל שרבים המקורות שאני רוצה לחפש בהם ומנגד אני לא מעוניין להרחיב את מאגר הספרים לחיפוש, למבחר גדול מידי.
הפתרון לכך יכול היה להיות, אם היה מתאפשר לציין מספר מקורות בשדה כתיבת המקורות.
תודה מראש.

סמל אישי של המשתמש
lazco

Re: כתיבת מספר מקורות

הודעהעל ידי lazco » ה' 08 דצמבר, 2016 2:28 pm

שלום רב,
בכדי לחפש בריטב"א, רשב"א ורמב"ן על מסכת שבת בכתיבת מקורות, תכתוב שבת. תקבל רשימה של כל הספרים על מסכת שבת ותבחר ריטב"א, רשב"א ורמב"ן (ע"י ctrl או shift)

בני

הודעהעל ידי בני » ב' 12 דצמבר, 2016 12:24 am

תודה רבה.

אך עדיין יש מקרים שהדבר לא יועיל, כגון אם אני רוצה לחפש, בגמרא או בראשונים במסכתות זבחים וקדושין בלבד. וזה ניתן לפתור רק אם תהיה אפשרות לכתוב מספר מקורות.

דבר נוסף שיכול להועיל זה אם תהיה אפשרות לסמן גם דף, אפשרות זאת קיימת בכתיבת מקורות בעיון אך לא בכתיבת מקורות בחיפוש.
כנ''ל לגבי סימן ר''ת, בכתיבת מקורות בעיון אי''צ לסמן גרשיים, אך בכתיבת מקורות בחיפוש צריך לסמן גרשיים. (הגירסא שאצלי היא 22, ייתכן שהעניין שודרג מאז)

סמל אישי של המשתמש
lazco

הודעהעל ידי lazco » ב' 12 דצמבר, 2016 3:14 pm

שלום רב
אך עדיין יש מקרים שהדבר לא יועיל, כגון אם אני רוצה לחפש, בגמרא או בראשונים במסכתות זבחים וקדושין בלבד. וזה ניתן לפתור רק אם תהיה אפשרות לכתוב מספר מקורות.

ניתן להשתמש בכפתור "חפש והוסף".
דבר נוסף שיכול להועיל זה אם תהיה אפשרות לסמן גם דף, אפשרות זאת קיימת בכתיבת מקורות בעיון אך לא בכתיבת מקורות בחיפוש.

תפתח את הדף הרצוי ותשתמש באיתור/ איתור מתקדם. בדרך זו ניתן לחפש בכל הפרשנים על דף מסוים וכו'.
כנ''ל לגבי סימן ר''ת, בכתיבת מקורות בעיון אי''צ לסמן גרשיים, אך בכתיבת מקורות בחיפוש צריך לסמן גרשיים.

נכון לעכשיו, המגבלה הזאת קיימת.

בני

הודעהעל ידי בני » ה' 15 דצמבר, 2016 10:27 pm

תודה רבה, היית לי לעזר רב

עורך ספרים

הודעהעל ידי עורך ספרים » א' 25 דצמבר, 2016 6:52 pm

אתה יכול גם בעיון, כתיבת מקורות לכתוב את המסכת והדף, וכל המפרשים שיש יופיעו לך שם.

חזור אל “הצעות לשיפורים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד