הפעלת תוכנה מדיסק ע"י אונקי

שאלות טכניות, תקלות, הורדות
נויירא

הפעלת תוכנה מדיסק ע"י אונקי

הודעהעל ידי נויירא » ה' 14 יוני, 2012 12:59 pm

שלום רב
אני מעוניין לעדכן ל20, ואני מעדיף דיסק על פני אונקי מאחר ואני מרבה להשתמש בתוכנה בנסיעות וזה מאד לא נח עם אונקי מציץ בצד
דא עקא, שתמיד הציק לי שכשהכונן דיסקים תפוס ע"י דיסק אחר אני לא יכול להשתמש בתוכנה, יש לי חבר שיש לו את גירסה 20 על אונקי והוא ישמח להשאיל לי את האונקי כשאצטרך [כשהוא לא משתמש] ככה שהכל יסתדר לי
כעת נפשי בשאלתי:
א. האם זה בסדר מבחינתכם שהוא ישאיל לי את האונקי
ב. האם תוכנה שהותקנה מתוך דיסק, תוכל לפעול כשהדיסק אינו בפנים אלא ע"י הכנסת אונקי, האם התוכנה תזהה את האונקי להפעלה, או שכל פעם שאני יבוא להשתמש באונקי אני יצטרך להסיר ולהתקין מחדש את התוכנה, א"כ כמובן אגנוז את התכנית הזו

תודה מראש

סמל אישי של המשתמש
responsa
מנהל האתר

Re: הפעלת תוכנה מדיסק ע"י אונקי

הודעהעל ידי responsa » א' 17 יוני, 2012 12:28 pm

שלום רב,
א. הרישיון להפעלת התוכנה היא להפעלה אחת בזמן נתון ולכן ניתן להשאיל את הדיסק לחבר.
ב. על הדיסק להיות מחובר למחשב בעת הפעלת התוכנה, יש לסגור את התוכנה בצורה מסודרת לפני ניתוק הדיסק מהמחשב. אין צורך להתקין את התוכנה בכל פעם מחדש.

נויירא

הודעהעל ידי נויירא » ב' 18 יוני, 2012 9:28 am

שאלתי מאחר וההתקנה היתה מדיסק, ולעיתים אני ירצה להשתמש ע"י הכנסת אונקי בלא הכנסת דיסק, האם גם אז לא צריך התקנה בפני עצמה בשביל האונקי? דהיינו האם המערכת של התוכנה כשהיא בדיסק וכשהיא באונקי זהה לחלוטין??

סמל אישי של המשתמש
responsa
מנהל האתר

הודעהעל ידי responsa » ב' 18 יוני, 2012 10:02 am

נויירא כתב:שאלתי מאחר וההתקנה היתה מדיסק, ולעיתים אני ירצה להשתמש ע"י הכנסת אונקי בלא הכנסת דיסק, האם גם אז לא צריך התקנה בפני עצמה בשביל האונקי? דהיינו האם המערכת של התוכנה כשהיא בדיסק וכשהיא באונקי זהה לחלוטין??

קובץ ההפעלה של התקליטור שונה מקובץ ההפעלה של הדיסק און קי.
ניתן להעתיק את קובץ ההפעלה responsa.exe שנמצא בתקליטור / בדיסק און קי לתיקיה בה התוכנה מותקנת (ולשמור גם את הקובץ הישן) וליצור 2 קיצורי דרך, אחד לדיסק און קי ואת השני לתקליטור.

נויירא

הודעהעל ידי נויירא » ג' 19 יוני, 2012 8:33 am

תודה רבה

חזור אל “תמיכה טכנית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 58 אורחים