שמירת אפשרויות

שאלות טכניות, תקלות, הורדות
dkinjer

שמירת אפשרויות

הודעהעל ידי dkinjer » ג' 05 יולי, 2011 5:45 pm

כל פעם שאני משדרגת לגרסה חדשה (וגם כשהיו תקלות בתקליטור והייתי צריכה להתקין מחדש) אני צריכה להגדיר את בחירותי באפשרויות מחדש. האם אין דרך לשמור על בחירותי של גופן, סדר מסכתות, וכו', וכו'? היה הרבה יותר טוב אם הייתה דרך לשדרג את ההתקנה הקיימת במקום כל פעם להתקין מחדש. (ויש לי עכשיו דיסק און קי.)
תודה.

סמל אישי של המשתמש
responsa
מנהל האתר

Re: שמירת אפשרויות

הודעהעל ידי responsa » ד' 06 יולי, 2011 7:03 am

שלום,

כשאנו מוציאים גירסה חדשה, כל המיקום הפנימי של הטקסט משתנה בבסיס הנתונים של התוכנה, סידור הספרים בעץ העיון הוספת קטגוריות ותיקוני הקלדה.

לכן, לא ניתן להעביר קבוצות מאגרים וחיפושים שמורים מגירסה ישנה (לעניות דעתי זהו הקושי העיקרי במעבר לגישה חדשה, צורת הפונטים פחות חשובה), הערות אישיות ניתן להעביר לגירה החדשה.

בכל מקרה אני אעביר את הנושא למחלקת פיתוח.

קולמוס

הודעהעל ידי קולמוס » א' 10 יולי, 2011 12:15 pm

גם לאחר שמעתיקים כמות גדולה ננעלת האפשרות להעתקה, ומופיעה כתובת: שגיאה 430 (אם אני זוכר טוב), וצריך שוב להתקין את התוכנה, ואז צריך שוב לבחור את כל האפשרויות מחדש.
כאחד שמשתמש הרבה שעות ביום בתוכנה, זה קרה לי כבר כמה פעמים, וזה מאוד מסרבל.

סמל אישי של המשתמש
responsa
מנהל האתר

הודעהעל ידי responsa » א' 10 יולי, 2011 2:23 pm

קולמוס כתב:גם לאחר שמעתיקים כמות גדולה ננעלת האפשרות להעתקה, ומופיעה כתובת: שגיאה 430 (אם אני זוכר טוב), וצריך שוב להתקין את התוכנה, ואז צריך שוב לבחור את כל האפשרויות מחדש.
כאחד שמשתמש הרבה שעות ביום בתוכנה, זה קרה לי כבר כמה פעמים, וזה מאוד מסרבל.

עד גירסה 17 יכלו משתמשי פרוייקט השו"ת להעתיק טקסטים מהתוכנה ללא הגבלה (דרך אגב, רוב החברות המשווקות מאגרי מידע מגבילים בדרך כלל למספר עמודים).

לצערינו הרב משתמשים ניצלו לרעה את הפתיחות שלנו והעתיקו כמויות גדולות לצרכים מסחריים.

יש לציין שחלק מהטקסטים אנו רוכשים ממולי"ם כנגד התחייבות שלא נעביר טקסטים אלה לגורם אחר.

המצב הגיע לכך שאחד מהמולי"ם שלח אלינו תביעה על העובדה שמישהו העתיק מהתוכנה שלנו טקסטים והוציא זאת לאור מחדש.

בלית ברירה ובהתייעצות עם הלשכה המשפטית הוחלט להגביל את ההערתה לכמות של 200,000 תווים (כמות סבירה בהחלט) בפרק זמן של שבוע. משתמש שעובר על מגבלה זו, אפשרות ההעתקה נחסמת בפניו ומתקבלת הודעת שגיאה 430 (ההודעה תיעלם רק לאחר התקנה מחודשת של התוכנה)

אם נמשיך לאפשר הורדה ללא הגבלה, תסגר הפנינו האפשרות לרכישת טקסטים נוספים.

קולמוס

הודעהעל ידי קולמוס » א' 10 יולי, 2011 11:16 pm

את כל זה ידעתי כבר.
אני דברתי רק על הנקודה שעליה דיבר dkinjer . שצריך לבחור מחדש את כל האפשרויות וזה מאוד מסרבל.

חזור אל “תמיכה טכנית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 30 אורחים