השינויים והתוספות בגירסה 20 פלוס

מדריכים, סרטונים, מצגות
אכפתי

Re: השינויים והתוספות בגירסה 20 פלוס

הודעהעל ידי אכפתי » ה' 31 מאי, 2012 10:49 am

מדוע קוראים ואין עונה?
למה אין התייחסות לבעיה המציקה לכל כך הרבה אנשים שכל אשמתם היא הרגלם להשתמש בתוכנה שלכם תמיד.
ידוע לכם כי יש כאלה הרגילים בשימוש בתוכנה תדיר עד כדי שהם מרגישים קצת ''משפחה'' איתכם. כאילו אנחנו יכולים קצת לתבוע את ''שלנו''.
ולכן אנחנו המשתמשים הנאמנים והקבועים מתחננים אליכם: אנא תמצאו איזה פיתרון למענינו!!!
אל תדחו את בקשתינו כלאחר יד, אנחנו קשורים זל"ז, גם בגללכם ובשבילכם, אז חייבים למצוא פיתרון!!!

rjms

הודעהעל ידי rjms » ש' 02 יוני, 2012 9:40 pm

ג"א הק' חוזר ומצטרף לכל הנ"ל...
רק לפני שבועיים התקנתי סוף סוף את גירסה 19+ אותה רכשתי לפני שנה , ונמנעתי מלהתקין אותה משום שכונן הCD שלי נהרס (כן!!) בגלל הדיסק של פרוייקט השו"ת (ממש כך!)

איני מאמין שאין פתרון!!!!
אני חוזר על הצעתי -
מה שטוב לDBS צריך להיות טוב גם לפרוייקט השו"ת:
צריך לאפשר התקנה ללא אמצעי הגנה תוך הדגשת האיסור החמור של שימוש ללא רשות משום גזל.
אם להם זה טוב גם לכם זה מספיק.
לחליפין תעשו קוד כמו שעושים במאגר כתבי הראיה.

העיקר - שלא נהיה כבולים לא לדיסק ולא לדיסק און קיי.

בדיעבד גדול - יש פתרון נוסף שיכול להועיל - אם במקום דיסק און קיי תעשו כרטיס SD - שהיתרון שלו שניתן להשאיר אותו בקביעות במחשב והוא לא בולט וחשוף לנזקים.

המצפה בכליון עיניים לישועה ולפתרון.........................

אברך

הודעהעל ידי אברך » ב' 28 ינואר, 2013 10:36 am

שלום. קניתי את הגירסה המקורית של פרוייקט השו"ת. יש באפשרותי להוריד תוכנה שלא תצריך אותי להשאיר את הדיסק בכונן. אני עושה זאת לצרכי הפרטי מטעמי נוחיות ללא כוונה להפיץ את הדיסק. האם דבר זה נוגד את תקנון השימוש?

סמל אישי של המשתמש
responsa
מנהל האתר

הודעהעל ידי responsa » א' 03 פברואר, 2013 3:20 pm

אברך כתב:שלום. קניתי את הגירסה המקורית של פרוייקט השו"ת. יש באפשרותי להוריד תוכנה שלא תצריך אותי להשאיר את הדיסק בכונן. אני עושה זאת לצרכי הפרטי מטעמי נוחיות ללא כוונה להפיץ את הדיסק. האם דבר זה נוגד את תקנון השימוש?

דבר זה נוגד את תקנון השימוש שנכתב בהסכם ההרשאה בתנאי הרשיון סעיף 2.3 כפי שנוסחה ע"י הלשכה המשפטית של האוניברסיטה.

שמואל שחר

הודעהעל ידי שמואל שחר » ג' 05 פברואר, 2013 1:01 am

יופי, כל הכבוד.
ומתי כבר תפתרו את הבעיה הלא נורמלית הזאת?

חזור אל “מדריכים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים